Kava ir arbata skirtingai veikia odą

Net suvartojant didelį arbatos kiekį — daugiau negu 5 kg vidutiniškai vienam žmogui per metus — kaip, pavyzdžiui, Anglijoje, kofeino dozė, patenkanti su gėrimu žmogaus organizmą, neviršija leidžiamų normų. Antroji svarbi aplinkybė — kofeinas biologiškai veiklus tik sąveikaudamas su katechinais ir kitomis arbatžolių medžiagomis. Jis reaguoja su taninu, sudarydamas kofeino tanatą, kuris organizmą veikia kur kas silpniau negu kofeinas, esantis kavoje. Arbatos tonizuojantis poveikis ne toks stiprus, kaip kavos, kurioje kofeinas yra gryno pavidalo (suprantama, kalbame apie normalių arbatą, o ne koncentruotą tirpalų).

Būtina pasakyti, kad arbatos stiprumas, kaip ir kavos, nepriklauso nuo kofeino kiekio. Kiniškojoje arbatoje, pavyzdžiui, jo labai daug, tačiau ši arbata priskiriama prie silpnųjų. Arbatoje yra ir kitų alkaloidų — teobromino, teofilino, adenino, guanino; daugiau kaip 20 eterinių aliejų, nuo kurių priklauso jos aromatas. Jie ypač lakūs. Jeigu arbatos plikinį pakaitinsime arba užvirinsime, eteriniai aliejai išnyks, arbata neteks aromato, atsiras arbatrapių puvimo produktų kvapas.

Arbatoje yra 15-30% rauginių medžiagų. Taninai suteikia arbatai aitrų, sutraukiantį liežuvį skonį ir tamsiai rudą atspalvį. Jie teigiamai veikia sergančiuosius įvairiomis žarnyno ligomis. Taninų grupei arbatoje priklauso katechinai, tarp jų epikatechinai, turintys vitamino P savybių. Arbatos katechinai stiprina kraujotakos indus ir mažina jų sienelių laidumą.

Vitaminų arbatoje yra vos ne visas kompleksas: C, Bi, B2,PP, patoteninė rūgštis ir kt. Į gėrimą pereina 80-90% vitamino C. šviežiame gruziniškosios arbatos lape vitamino C yra tris keturis kartus daugiau negu citrinos sultyse. Taip pat arbatoje yra baltyminių medžiagų (apie 17 aminorūgščių), įvairių pigmentų, gliukozidų, angliavandenių.

Patarlė byloja: „Arbatos negeri, iš kur jėgų turi?” Gydomosios arbatos savybės pastebėtos labai seniai. Ji stimuliuoja gyvybingumą, reguliuoja virškinimą, skrandžio veiklą, veikia baktericidiškai. Arbata normalizuoja medžiagų apykaitą, teigiamai veikia inkstus ir pirmtakius, gerina kvėpavimą ir yra labai kaloringa. Štai kiek privalumų turi arbatai.

Kava ir arbata skirtingai veikia odą. Kava truputį mažina odos veiklą, o arbata, priešingai, pagerina prakaito išsiskyrimą. Ji užkerta kelią podagrai įsigalėti teigiamai veikia sergančiuosius skorbutu, vitaminuose, skrupulu. Arbatoje esantis fosforas padeda gydyti kariesą. Stipri, saldi arbata — alkoholio ir narkotikų priešnuodis, o karšta arbata su citrina tinka persišaldžius. Stipria ataušusia arbata, esant uždegiminiams procesams, skalaujamos akys.

Kava be kofeino

Labai koncentruota arbata gali sukelti nemigą, o silpna prilygs migdomiesiems. Organizmui kenkia ne didelė arbatos koncentracija, o tas besaikis vandens kiekis, išgeriamas su arbata; jis labai apsunkina širdies veiklą. škotai, kurie geria labai koncentruotą arbatą, yra ypač geros sveikatos ir ilgaamžiai. Daug geriantys arbatos kinai garsėja ištvermingumu, o japonai — stipriais nervais, ištverme ir jėga. Kartą korespondentas vieno arbatos degustatoriaus paklausė, kol čia šio sveikata. Tas atsakė: „Aš nesirgau ir nesergu, juk aš geriu arbatą!”.

Sekite Mus

Batai internetu ir lengvesnis avalynės įsigijimas

Turbūt jau senokai pastebėjote, kad šiomis dienomis fizinėse avalynės parduotuvėse batai yra parduodami labai didelėmis kainomis. Akivaizdu, kad tai piktina daugelį pirkėjų, tačiau didelė dalis žmonių nemato kitos išeities, kaip tik su visu tuo susitaikyti ir toliau apsipirkti fizinėse prekybos vietose. Tačiau vertėtų atminti, kad mes šiomis dienomis gyvename dvidešimt pirmame amžiuje, o tai reiškia, kad mes turime labai plačias galimybes ir galime lengvai pasinaudoti elektroninėmis parduotuvėmis, kurių pasirinkimas yra labai didelis. Tokiu atveju batai internetu gali būti įsigyti ne tik kur kas lengviau, tačiau ir pigiau. Tuo tarpu, jei jūs iki šiol pakankamai retai naudodavotės internetinėmis parduotuvėmis, nes nemanėte, kad tai yra efektyvus apsipirkimo būdas, pats metas susipažinti su keliais internetinės prekybos privalumais, kuriais pasižymi ir batai internetu.

Suprantama, kad tuomet, kai kalbame apie internetinį avalynės įsigijimo procesą, taip pat turėtume kalbėti ir apie patogesnį prekių palyginimą. Skirtingai nei fizinio apsipirkimo atveju, internete mes galime vos per keletą akimirkų palyginti skirtingas prekes, atsižvelgiant į individualius aspektus, kurie atitinka vieną ar kitą batų porą. Be to, tokiu būdu daug lengviau suprasti, kurios prekės yra kokybiškiausios, patvariausios, ilgaamžiškiausios ir šiuolaikiškiausios. Bet kuriuo atveju, jei jūs naudositės elektroninėmis parduotuvėmis, jums bus kur kas lengviau atrasti prekes, kurios atitinka jūsų individualų skonį ir visus keliamus reikalavimus. Todėl tokiu būdu jums bus daug lengviau atnaujinti savo stilių ir žengti koja kojon su šiuolaikinės mados tendencijomis.

Taip pat nereikėtų pamiršti, kad naudojantis internetu, mums niekur nebereikia vykti. Galime vos kelių mygtukų paspaudimu pasiekti norimą tikslą. Trumpiau tariant, pasinaudoję kompiuteriu, planšete arba išmaniuoju telefonu galime apsilankyti bet kurioje pasirinktoje batais prekiaujančioje internetinėje parduotuvėje. Tokiu atveju visiškai nesvarbu, kuriuo paros metu bandysime įsigyti mums patinkančius batus. Elektroninės parduotuvės dirba visą parą, todėl galite būti tikri, kad jums nekils jokių sunkumų apsiperkant tokiu skaitmeniniu būdu. Todėl belieka bent kartą išbandyti šiuolaikines el. parduotuves ir įsigyti tai, kas atitinka jūsų lūkesčius.

Sekite Mus

Kolumbija — antroji pagal svarbą kavos šalis

Kolumbija — antroji pagal svarbą kavos šalis, jos metinis eksportas viršija 6 mln. maišų, ir ši kava labai aukštos kokybės. Kolumbija yra Žemės rutulio „Kavos juostoje”, labai palankioje aukštumu ir kritulių kiekiu kavamedžiams auginti. Tačiau šalis yra Anduose, o kalnai yra kalnai. Nėra kelių, sunku panaudoti techniką.

Į šalies gilumą skverbtasi palei Magdalenos upę. XVIII a. pabaigoje kavos plantacijos nusidriekia iki Kuktos miesto. Čia buvo pasodinti sodinukai iš prancūzų Vest Indijos. Iš pradžių kava be išimties buvo vartojama tik šalies viduje. Iš Kuktos į Marakaibo uostą Venesueloje dvi savaites ją reikėjo gabenti mulais per džiungles, upes ir kalnus. Pirmas laivas Magdalenos upe atplaukė 1824 m. Geležinkeliu šalis buvo sujungta su Čile, Peru, Ekvadoru. Atidaromas Panamos kanalas ir Bonaventūro uostas labai tinka kavai eksportuoti. Kolumbijoje nuo XIX a. pabaigos kava tampa pagrindine eksporto preke.

Ryšium su kavos kainų pakilimu, 1977 m. labai padidėjo kavos kontrabanda iš Kolumbijos. Ji pasiekė beveik ketvirtadalį eksporto. Kava iš šalies gabenama jūra palei Karibų jūros pakrantes link nedidelės Arubos salos iš Mažųjų Antilų salyno, kur kontrabandininkai organizavo eksporto-importo kontoras. Šalies karinės pajėgos įsijungė kovą su kontrabandininkais. Tarp kitų Centrinės Amerikos šalių Kosta Rika kasmet rinkai pateikia 1,2 mln., Salvadoras — 500 tūkst., Dominikos Respublika — 350 tūkst. maišų. Meksika per pastarąjį ketvirti amžiaus kavos gamybą patrigubino (nuo 1 iki 3 mln. maišų).

Pokario metais smarkiai plėtojama kavos gamyba Afrikoje. Jei 1945 m. ji pateikdavo tik 10% pasaulinio kavos derliaus, tai dabar šis skaičius persirito per 25%. Ypač gamyba išaugo po tragiškos Brazilijos kavos plantacijų žūties. Tuomet Kotd Ivuaras pagal kavos gamybą pasaulyje užėmė trečiąją vietą, pasaulinei rinkai pateikęs apie 3,5 mln. maišų kavos, nors 1931 m. ten buvo gaminama tik 12 tūkst. maišų. Maždaug po 1 mln. maišų pateikia Kenija ir Zairas.

Ketvirtą vietą pagal kavos eksportą pasaulyje užima Angola, pateikusi daugiau kaip 3,5 mln. maišų per metus. 1977 m. buvo surinkta tik 80 tūkst. tonų. Ryšium su gamybos smukimu Angolos Liaudies Respublikoje 1980 m. buvo sudaryta speciali komisija gamybai didinti. Nustatytos naujos supirkimo kainos, kavos surinkėjams išdirbio normos, organizuotas socialistinis lenktyniavimas. Penktoje kavos talkoje 1980 m. nuėmimo kompanijoje dalyvavo savanorių brigados, liaudies armijos kareiviai, masinių visuomeninių organizacijų specialūs būriai.

Kamerūno eksportas 1941 m. sudarė tik 2 tūkst. maišų kavos per metus, o paskutiniais metais eksportas viršija 1 mln. Daugiau kaip 2 mln. maišų kavos pagaminama kavos pupelės tėvynėje Etiopijoje, bet beveik pusė suvartojama šalies viduje (daugiau kaip 3 kg žmogui per metus). Apskaičiuota, kad Etiopija galėtų padvigubinti kavos gamybą, nesodindama naujų medžiu, nes dabar dėl sunkiai prieinamu vietų didžioji dalis laukinės kavos lieka nesurinkta. Etiopijoje kavos gamyboje dirba 5 mln. žmonių, arba penktadalis šalies gyventojų. Kavos eksportas Etiopijai duoda 70% valiutinių įplaukų.

Sekite Mus

Perkolatoriaus išradėjas – Žakas Augustinas Gande

Pirmą perkoliatorių su spaudimu 1826 m. sugalvojo paryžietis juvelyras Žakas Augustinas Gande. Jo konstrukcijoje verdantis vanduo vamzdeliu pakildavo į kavinuko rankeną ir apipurkšdavo malta kavą. Keleriems metams praėjus, Nikolas Feliksas Diuranas išrado perkoliatorių su įmontuotu vidiniu vamzdeliu, paplatintu gale ir įtaisytu kavavirės centre. Taip atsirado dabar plačiai naudojamas geizerio tipo kavinukas. Ant viršutinės vamzdelio dalies įtaisytas filtro tinklelis su kava.

Operacijų eiliškumas, naudojantis geizerio tipo kavinuku, yra toks. Centrinis vamzdelis išimamas iš kavinuko ir ant filtro tinklelio suberiama kava. Kavavirėje verdamas nustatytas kiekis vandens (jis neturi siekti filtro su kava). Kai vanduo užverda, kavos virdulį įdedamas centrinis vamzdelis su filtru ir toliau lėtai šildomas. Toliau, kylant vandens temperatūrai, pakils ir garo, esančio vertikalaus vamzdelio apatinėje dalyje, spaudimas. Dėl to vanduo vamzdeliu pakyla aukštyn. Tas karštas fontanėlis sudrėkina kavą, vanduo prateka pro kavos sluoksnį, prisisotina ja ir pro filtrą suteka talpą. Pamažu visas vanduo optimaliai prisisotina.

Geizerio tipo kavavirės būna ištisai metalinės arba su stikliniu dangčiu. Tokio tipo kavinukai gaminami iš karščiui atsparaus stiklo, todėl galima stebėti, kaip vanduo virsta kava, ir labai paprasta nustatyti laiką, kuomet tas procesas baigiasi.

Geizerio tipo kavavirėse vanduo prisisotina gana greitai. Gaunamas švarus gėrimas (be nuosėdų), vidutinio stiprumo ir labai karštas. Nenusivilkite, jei nusipirkę geizerio tipo kavavirę, jūs neiškart sulauksite gerų rezultatų. Taigi reikia atsižvelgti į samprotavimus, kurie buvo išsakyti dėl kavos malinio smulkumo, malinio kiekio, vandens santykio ir kt. Išvirkite kavos keletą kartų. įgiję bent kiek patirties, išvirsite geresnę kavą ir galiausiai tokią, kokia atitiks jūsų skonį.

Puikią mašiną filtracijai 1840 m. sugalvojo škotų jūrų karininkas Robertas Neperas. Ji sudaryta iš dviejų rutulio formos indų, maišymo konteinerio, sifono ir filtro. Visų pirmiausia nuimama viršutinė prietaiso dalis ir ant filtro suberiamas nustatytas kiekis kavos. Apatinėje dalyje užvirinamas tam tikras kiekis vandens, o paskui sandariai uždedama viršutinioji dalis ir kaitinama toliau. Vamzdeliu vandens garai patenka į viršutini rutulį ir susimaišo su kava. Spaudimas rutulyje didėja, pasigirsta signalinis švilpukas ir kaitinimas nutraukiamas. Apatiniame rutulyje garai kondensuojasi, atsiranda išretėjimas, ir todėl čia suteka pagamintas gėrimas. Pro specialų čiaupą kava išpilstoma puodelius.

Sekite Mus

Aguonėlė vienas iš seniausių ir labai mėgiamų vaikų žaidimų

Aguonėlė vienas iš seniausių ir labai mėgiamų vaikų žaidimų, kuris vaizduoja, kaip aguoną sėja, kaip ji dygsta, auga, žydi ir t. t. Žaidimas yra plačiai žinomas visoje Lietuvoje ir visur atliekamas vienodai. Pirmoje kiekvieno posmo dalyje klausiama, o antroje atsakoma. Klausia ir į klausimą atsako tie patys žaidėjai, kartu visa tai pavaizduodami judesiais.

Žaidimas yra vidutinio tempo, linksmos, giedrios nuotaikos. Visas žaidimas atliekamas paprastuoju žingsniu. Reikia, kad vaikai žaisdami dainuotų.

Žaidimui aštuonios mergaitės sustoja du ratelius po keturias kiekviename, susikabinusios rankomis paprastai. Ratelis nuo ratelio per porą trejetą žingsnių. Berniukai sustoja gilumoje šonuose, maždaug už 15 m nuo mergaičių dviem virtinėmis (vienas už kito), po keturis kiekvienoje. Jų rankos ant klubų

Mergaitės su dainos pradžia pradeda sukti ratelius. Žiūrint nuo žiūrovų, kairėje scenos pusėje esąs ratelis sukasi dešinėn, o kitas — kairėn. Berniukai stovi ramiai.

Dainų šventėje Linelį jungti po kelis ratelius yra labai lengva

Mergaitės suka ratelius ta pačia kryptimi, kaip anksčiau. Kartojant antrą kartą, sueina į virtines, nugara žiūrovus. Virtinė nuo virtinės už dviejų žingsnių.

Tuo metu berniukai dviem virtinėm pradeda eiti iš gilumos žiūrovų pusę.

Mergaitės, rodydamos, kaip aguonėlę sėja, eina aštuonis žingsnius viena paskui kitą scenos gilumą.

Tuo metu berniukai, taip pat rodydami, kaip aguonėlę sėja, iš gilumos ateina tiesiai priekį. Berniukų virtinė nuo mergaičių virtinės per 4-5 žingsnius. Po aštuonių žingsnių (keturių sėjimo mostų rankomis) atsigręžia vieni į kitus Tiksliau nusakius sėjimą, būtų taip:

„Sėja…” — žengti dešine koja pirmyn ir kartu dešine ranka „sėti” iš dešinės pusės priekį. Dešinė ranka prieš sėjimą turi būti beveik ištiesta žemiau peties į šoną. Kairė ranka ant klubo;

„šitaip…” — žengti žingsnį kaire koja pirmyn ir tuo pečiu metu dėti dešinę ranką ant klubo;

„va ir…” — žengti žingsnį dešine koja ir daryti sėjimo judesį kaire ranka;

„va kaip…” — žengti žingsnį kaire koja ir dėti kairę ranką ant klubo.

Šokio žingsniu: Kolūkio pirmininkas

Kartojant žaidimo dainos žodžius, pakartojami ir tie patys judesiai. Vadinasi, kiekvienas žaidėjas sėja po keturis kartus: dešine, kaire, dešine ir kaire ranka. Rankos mostas turi visada sutapti su žingsniu dešine koja. Mergaičių ir berniukų judesiai vienodi.

Visi žaidėjai ploja po du kartus rankomis ir eina po porą žingsnių artyn vieni prie kitų. Po to keturiais žingsniais su šokių bateliais poros, susikabinusios dešinėmis parankėmis, apsisuka po pusę rato. Po apsisukimo mergaitės atsiranda šoninėse eilėse, o berniukai vidurinėse.

Kartojant žodžius, plojimas ir apsisukimas už parankių pakartojamas dar kartą, tik su tuo skirtumu, kad plojant nebereikia eiti artyn, o daromi du žingsniai vietoje ir apsisukama už kairių parankių. Visi grįžta j savo vietas. Berniukų laisvosios rankos ant klubų, mergaičių — už sijonukų.

Sekite Mus

Vestuvių iškilmėms parenkamos šviesios gėlės

Nuo senų laikų šventinis stalas puošiamas gėlėmis. Senovės romėnai gėles laikė būtinu užstalės ritualo klementu. Svečiai puošdavosi vainikais, nupintais iš rožių, gebenių.

Dabar ant šventinio stalo nestatoma aukštų vazų, kad jos neužstotų sėdinčiųjų priešais. Kompozicijai tinka bet koks servizo indas: krištolinis, stiklinis, sidabrinis.

Jie turi būti pakankamai gilūs, kad merkiamoms pėlėms pakaktų vandens. Keraminė vaza gėlėms šalia prabangaus servizo netiks.

Jeigu iškilmėms, pavyzdžiui, disertacijos gynimo ar jubiliejaus proga, dengiami keli stalai, ant kiekvieno jų merkiama puokštė. Puošniausia statoma ties iškilmių „kaltininku”. Iš kokių gėlių besudarytume puokštę, kaip jau buvo minėta, ji neturi būti aukšta. Tokiai puokštei reikia plokščio indo ir puokštės dydi atitinkančio laikiklio. Šį dedame indo viduryje, pripilame vandens. Pirmiausia centre smeigiame tiesius, ne aukštesnius kaip 20 cm žiedus, po to aplinkui vis žemesnius. Kraštuose smeigiami horizontalūs ir netgi svyrantys ant stalo žiedai. Jeigu stalas pailgas, tai ir puokštės horizontaliai prismeigtų gėlių linija išilgai stalo turi būti ilgesnė, negu skersai. Puokštė lyg ir pailgina stalą. Jeigu stalas apvalus, puokštė taip pat turi būti apvali, vienodai graži iš visų pusių. Prie žiedo galima pridėti smidro, paparčio gebenės šakelių. Kad ir kaip gausiai patiekalais būtų nukrautas stalas, puokštei visada reikia palikti erdvės, kad niekas jos neužgožtų.

Oficialiems priėmimams stalas puošiamas meniškomis vertingų gėlių puokštėmis. Dalyvaujant kitataučiams svečiams, galima sukomponuoti jų nacionalinės vėliavos spalvų arba vienspalvių gėlių puokštę, prie kurios pritvirtinami surišti nacionalinės vėliavos spalvos kaspinai. Taip išreiškiamas draugiškumas, svetingumas, Iškilmingų posėdžių ar susirinkimų prezidiumo stalas ir tribūna taip pat puošiami gėlėmis. Jos merkiamos j plokščias vazas, kad neužstotų sėdinčiųjų. Šalia stalo

aukštą dekoratyvinę vazą ant grindų galima pamerkti aukštaūgių gėlių (kardelių, kalijų, žydinčių šakų) arba prieš prezidiumo stalą ant grindų pastatyti keletą derančių savo spalvomis vazoninių gėlių. Vazonus galima sugrupuoti tam tikru atstumu vienus nuo kitų. Tribūną labai puoš ant jos pastatyta puokštė.

Ant vestuvinio stalo gražiausia, puošniausia puokštė statoma ties jaunaisiais. Vestuvių iškilmėms parenkamos šviesios gėlės. Kaip ir pati gėlių siena. Tačiau baltos staltiesės fone baltos gėlės be smidro šakelių neatrodys patraukliai. Meniškai sukomponuota jaunosios puokšte taip pat galima papuošti stalą.

Vaiko gimimo dieną, kai kviečiami mažojo jubiliato draugai, dengdami stalą, nepamirškime gėlių. Nedideli, iš margaspalvių gėlių nupinti ir po visą stalą išdėlioti vainikėliai, į kurių vidurį sudėtos mažos lėlytės, meškiukai ar kiti žaislai, sužadins vaikų fantaziją. Stalo viduryje esančiame didesniame vainikėlyje originaliai atrodys įvairiaspalvės degančios žvakutės. Be to, galima ir keliose mažose keraminėse vazelėse ar stiklinėlėse pamerkti po keletą žiedelių. Taip papuoštas stalas, be abejo, suteiks vaikams džiaugsmo, lavins jų skonį.

Nemažą savo gyvenimo dalį praleidžiame įstaigose

Sekite Mus

Turėdami internetinę svetainę žmonės norima matyti kas ją aplanko

Turėdami internetinę svetainę žmonės norima matyti kas ją aplanko, kokius puslapius dažniausiai peržiūri, iš kokių šalių, miestų lankytojai ateina. Pagal turimus lankomumo duomenis galima daryti tam tikras išvadas ar priimti reikiamus sprendimus. Internetinių svetainių lankomumui naudojamos skirtingos sistemos, kuriuos turi skirtingus lankomumo statistikos parametrus. Pabandykime aptarti keletą populiaresnių lankomumo statistiką leidžiančių peržiūrėti svetainių.

Populiariausia žinoma yra google lankomumo statistika analytics.  Pasinaudodami šia paslauga ir įdiegę nedidelį kodo fragmentą į savo internetinę svetainę mes galime matyti kiek žmonių aplankė mūsų svetainę, iš kokios šalies, miesto jie yra. Taip pat galime matyti ir technologijas su kuriomis jungėsi vartotojai, pavyzdžiui kokias operacines sistemas naudojo, kokia  ekrano raiška. Žinoma šie parametrai yra svarbūs, bet tai nėra pagrindiniai parametrai.

Svarbu yra lankomumas, iš kur žmonės atėjo, kokias užklausas vedė į paieškos sistemą, kad jiems pavyko rasti jūsų internetinę svetainę ir ją aplankyti. Šie ir kiti parametrai ir internetinių svetainių kūrimas leidžia matyti rezultatus ir juos analizuoti.

Kita populiari statistikos sistema yra statcounter. Ji yra visiškai nemokama ir nesudėtingai integruojama į įvairias turinio valdymo sistemas. Šioje sistemoje galima matyti unikalius apsilankymus ir puslapio atvertimus, pavyzdžiui jei tas pats žmogus atvertė jūsų svetainę keletą kartų per dieną. Be šios statistikos galime matyti ir kokias paieškos užklausas naudojo lankytojai. Tai labai aktualu analizuojant lankytojų srautus.

Internete egzistuoja daugybė kitų lankomumo statistikų, tiek mokamų, tiek nemokamų. Visos jos atlieka tą patį pagrindinį veiksmą, kaupia statistikas apie apsilankymus ir pateikia rezultatus, tačiau vienos sistemos pateikia daugiau informacijos, kitos mažiau. Tačiau kai kada mums daug informacijos ir nereikia, galbūt mes tik norime matyti kiek žmonių apsilankė mūsų puslapyje, galbūt mums nėra aktualu pagal kokią nuorodą jie atėjo. Tokiu atveju jums gali užtekti ir paprasčiausio lankomumo skaitiklio, kuris vis didėja į internetinę svetainę atėjus naujam lankytojui.

Bet kuriuo atveju lankomumo statistika yra labai svarbi analizuojant savo internetinės svetainės būklę todėl nereikėtų nuvertinti lankomumą sekančių sistemų ir išsirinkti bent vieną iš jų ir įsidiegti į savo internetinę svetainę. Galėsite bet kada pamatyti iš kur ateina lankytojai, pamatyti lankomus puslapius. Turėti tokią informacija yra labai gerai, nes išanalizavus duomenis galite pasiekti geresnių rezultatų parduodami savo produktus.

Sekite Mus

Greičiausiai kiekviena mergina svajoja nubusti ryte ir atrodyti lyg Holivudo žvaigždė iš filmo

Greičiausiai kiekviena mergina svajoja nubusti ryte ir atrodyti lyg Holivudo žvaigždė iš filmo. Lengvai garbanoti plaukai, ryškūs veido bruožai ir nepriekaištinga oda. Visgi, realybė greičiausiai yra kitokia ir puikiai suprantame, jog norėdamos taip atrodyti kartais turime prie veidrodžio praleisti ištisą valandą. Nors kai kurioms merginos pasiruošimas rytais atrodo malonus ir atpalaiduojantis procesas, didelė dalis jų jį mielai išmainytų į miegą. Pripažinkime, jog išties smagu žinoti, jog einant iš namų nereikia dažytis, nes ir taip atrodome puikiai. Manote, jog tai tik neįmanomos svajonės?

Neskubėkite susidaryti tokį įspūdį. Permanentinis makiažas gali išspręsti visas jūsų problemas, na o tada galėsite būti tikra, jog bet kada esate pasiruošusi sutikti svarbius žmones ir juos priblokšti savo nepakartojama išvaizda. Mes gyvename amžiuje kai išvaizda bei savęs pateikimas lemia be galo daug sprendimų. Ne veltui sakoma, jog gražiems ir pasitikintiems savimi žmonėms yra šiek tiek lengviau, nes durys jiems atsiveria pačios. Taigi, nemanykite, jog kiekviena mergina gimė tobulais bruožais. Kartais norėdamos tai pasiekti turime įdėti šiek tiek pastangų, na o ilgalaikio makiažo tendencijos yra puikus pavyzdys, kaip paprasta ir nesudėtinga tai įgyvendinti.

Kalbant apie grožio industriją, galima pastebėti, jog joje nuolatos pasitaiko naujovių, skirtingų formulių bei technologijų. Būtent dėl šios srities labai svarbu atsirinkti geriausias priemones ir specialistus, kurie galėtų atitikti jūsų lūkesčius. Žinant tai, jog permanentinis makiažas yra be galo populiarus ir susilaukė daugelio moterų teigiamų įvertinimų, natūralu, jog kursus baigia didelė dalis norinčiųjų. Kad ir kaip nemalonu pripažinti, ne visi iš jų savi darbą moka atlikti kokybiškai, bet jau pradiniame laikotarpyje.

Dėl šios priežasties jūsų paieškos, kuris specialistas yra vertas dėmesio, – be galo svarbios. Nuo jų priklausys makiažo kokybė, jūsų išvaizda ir pasitikėjimas savimi, tad greičiausiai suprantate, jog šioje srityje rizikuoti tikrai neverta. Visada gerai pasikliauti rekomendacijomis, patarimais iš šalies ar net internetinėmis paieškomis. Tokiu būdu galima rasti nemažai kitų klientų atsiliepimų, pagal kuriuos ir galėsite nuspręsti, pas kurį specialistą apsilankyti.

Šiuolaikinės visuomenės standartai yra išties aukšti, na o grožis juose tikrai neatsiduria paskutinėje vietoje. Ilgalaikis makiažas yra viena iš tų išeičių, kuri mums leidžia pasiekti ilgai išliekančius rezultatus, kurių priežiūra bei palaikymas nereikalauja pastangų. Tai geriausias sprendimas vis skubančiam ir be galo daug darbų turinčiam žmogui. Tai šiuolaikiškas vartotojas, kuris ieško visapusiškai naudingų pasirinkimų sau.

Grožis moterims visada buvo ir bus svarbus, tiesiog bėgant laikui imame ieškoti priemonių, kurios leistų jį palaikyti minimaliomis laiko sąnaudomis. Šiuolaikinių sprendimų bei technologijų dėka tai tampa įmanoma, tad būtų kvaila nepasinaudoti mums prieš akis esančiomis galimybėmis, kurios gali pakeisti mūsų gyvenimą.

Sekite Mus

Šiandien mada yra daug daugiau nei tik drabužiai

Šiandien mada yra daug daugiau nei tik drabužiai. Tai be jokios abejonės saviraiškos forma, kuria naudojasi didelė visuomenės dalis. Nors tai, kaip atrodome, ir neturėtų lemti mūsų gyvenimo įvykių, realybė yra šiek tiek kitokia. Daugelis darbdavių ar kitų sričių specialistų pripažįsta, jog tvarkingai ir patraukliai atrodantis žmogus yra daug mielesnis, tad jį esame linkę samdyti į darbą ar užmesti kitokius ryšius.

Drabužiai moterims visada buvo ir bus svarbi detalė, tačiau nemanykite, jog savo išvaizda turite rūpintis tik tada, kai einate į susitikimus su svarbiais asmenimis ar darbo pokalbius. Jūsų išvaizda prisideda ir prie to, kaip jaučiatės, na o pasitikėjimas savo jėgomis visada yra privalumas. Ne viena moteris puikiai žino, jog atitinkama apranga suteikia charakterį ir tam tikrą elgesį, kuris mums neretai būna visiškai svetimas. Tai galima pastebėti daugelyje situacijų, na o viena iš jų – prigludusi ir griežta suknelė verčia pasitempti ir atrodyti elegantiškai. Taip jau yra, jog drabužiai daro įtaką mūsų elgesiui, tad kodėl gi nepaeksperimentavus su šiuo aspektu?

Drabužiai moterims yra parduodami tiek įprastuose prekybos centruose, tiek internete, Jų kainos svyruoja nuo pačių mažiausių iki išties didelių, tad galima drąsiai teigti, jog pasirinkimas yra platus, na o kaina tikrai nėra svarbiausias faktorius,. Tie, kurie mano, jog stilius reikalauja daug lėšų – klysta, nes šiandieninė situacija yra visiškai kitokia. Taigi, jei norite sutaupyti, visada galite pirkti internetu, laukti sezono išpardavimų ar ieškoti kitų alternatyvų. Svarbus suprasti, jog pinigų keikis, kurį išleidžiate drabužiams, tikrai nepasako, ar atrodote stilingai ir patraukliai. Reikia atkreipti dėmesį į tai kas jums patinka, tinka ir verčia pasitikėti savimi.

Mada yra tik dalis industrijos, kuri nuolatos kinta, tad jei jaučiate, jog jūsų stilius yra visiškai kitoks ir norite jį išreikšti – tai labai sveikintinas pasirinkimas. Taigi, nebijokite eksperimentuoti, išbandyti naujas idėjas, aksesuarus bei detales. Visa tai leis atsirinkti jums tinkamus drabužius, kurie anksčiau ar vėliau prisidės prie sėkmės jūsų gyvenime.

Kalbos apie tai, kokie drabužiai yra svarbūs mūsų gyvenime, galbūt ir atrodo kvailos. Visi nuolatos girdime faktą, jog žmogaus vidus yra daug svarbesnis ir vertingesnis. Tai yra tikrų tikriausia tiesa, tačiau būkime atviri patys sau. Išvaizdus žmogus, kurį sutinkame pirmą kartą gyvenime, turi daug daugiau šansų bei galimybių. Taip jau yra, jog dalis mūsų sprendimų remiasi išvaizda, na o ir ji pati yra itin glaudžiai susijusi su elgesiu. Moteriški drabužiai gali paryškinti įvairias charakterio savybes, kurių galbūt net nežinojote, jog turite.

Drabužiai tai mūsų realizacijos bei saviraiškos forma, kuri leidžia įsikūnyti į skirtingus charakterius ir atspindėti norimas savybes. Taigi, jei galite prisidėti prie savo gyvenimo sėkmės, o tam reikia tik rūpintis savo kasdiene išvaizda, kodėl gi to nepadarius?

Perkant suknelę internetu, reikia nepamiršti tai daryti atsargiai

Sekite Mus

Dzukų šokis – Sukčius

Grojama antroji muzikos dalis.

Kiekvieno ketvertuko kairiajame sparne esantieji pirmieji vyrai atsiskiria nuo savo ketvertukų, vienu dviem dvigubaisiais žingsniais subėga vidurį ir, susikabinę rankomis virš alkūnių rateliu smagiai sukasi dvigubuoju žingsniu dešinėn. Suktis reikia tvirtai susikabinus ir atsilošus. Rateli reikia apsukti keturis kartus.

Tuo metu kiekvieno ketvertuko antrosios merginos pasisuka per kairi petį priešinga kryptimi. Likę trys kiekvieno ketvertuko šokėjai susikabina per liemenį (vyras viduryje, abi merginos dešiniuoju pečiu pasisukusios ji). Laisvosios merginų rankos už sijonų. Taip susikabinę trejetukai smagiai sukasi scenos kampuose dvigubuoju žingsniu. Apsisukti reikia kiek galima daugiau karty. 8 takte vienu pašokamuoju žingsniu pirmieji vyrai iš centro prišoka prie savo ketvertukų, trejetukuose poros pasileidžia, antrosios merginos truputi pasisuka dešinėn, ir ketvertukuose šokėjai susikabina rateliu rankomis virš alkūnių. Mergina savo vyrui iš dešinės

Grojama pirmoji muzikos dalis.

Rateliuose susikabinę rankomis virš alkūnių, šokėjai atlieka po vieną antrąjį Sukčiaus žingsni dešinėn ir kairėn (treptelėjant).

Grojama antroji muzikos dalis.

Visi keturi rateliai smagiai sukasi kryžminiu. žingsniu

Kryžmini žingsni pradeda dešine koja. Pirmo, trečio, penkto septinto kryžminio žingsnio pradžią akcentuoja galvos palenkimu žemyn. Septyniais kryžminiais žingsniais reikia apsisukti daugiau kartų. 8 takte vienu pašokamuoju žingsnių ratelių sustoja poromis, susikabinę porose ranka. Poros stovi ratu kairiaisiais pečiais centrą

Bendrame rate to paties ketvertuko antroji pora stovi pirmosios poros priekyje. Vyrų kairė ranka ant klubo, merginų dešinė už sijono.

Sukčius poromis

Grojama pirmoji muzikos dalis.

Visos poros atlieka po vieną pirmąjį Sukčiaus žingsni dešinėn ir paeina šiek tiek išorę, paskui kairėn ir grįžta atgal.

Sukimasis poromis vietoje.

Grojama antroji muzikos dalis.

Poros dvigubuoju žingsniu smagiai sukasi vietoje, vyras prieki, mergina atbuli. Apsisukti reikia kiek

daugiau kartų. Į pabaigą poros besisukdamos truputi centrą ir vienu pašokamuoju žingsniu visos sudaro rateli veidu centrą, kuriame susikabina krepšeliu pro nugarą, kaip posme. ketvertukus sudaro tos pačios poros. Ketvertukai gali pačiose vietose, kaip šokio pradžioje, arba kitose.

Pakartojamas II posmas. Pabaigoje nereikia išsiskirstyti atskirus ketvertukus. Šokis užbaigiamas sustojant patogiai su šokių bateliais rateliu ir nepasileidžiant rankomis. Pastovėję keletą sekundžių, visi pasileidžia rankomis. Merginos sueina dvi eiles scenos gilumoje ir pasisuka veidu žiūrovus. pirmąją eilę viena paskui kitą ateina tos keturios merginos, kurios Sukčių užbaigė labiau kairėje scenos pusėje. Buvusi gilumoje — dabar dešinėje scenos pusėje, o buvusi avanscenoje dabar kairėje. antrąją eilę ateina tos keturios, kurios Sukčių užbaigė dešinėje scenos pusėje. Buvusi gilumoje — dabar kairėje scenos pusėje, o buvusi scenoje — dabar dešinėje. Geriausia, kad vieną eilę sudarytų tos pačios merginų grupės, kurios buvo šokant Kolūkio pirmininką, Gyvatarą ir Kalinino srities ratelį. Merginos pasiruošia sekančiam iš eilės šokiui Lineliui.

Vyrai vienas paskui kitą nueina dar toliau scenos gilumą, ir sustoja dvi virtines. Jie laukia savo šokio

Dainų šventėje Sukčių galima atlikti, sujungus po du, po tris po keturis ratelius. Tokius jungtinius ratelius, kurie gali būti įvairaus dydžio, galima išdėstyti aikštėje taip, kaip patinka po du ar po daugiau ratelių, jokių pakeitimų daryti.

Šaltinis: Sukčius – vienas populiariausių dzūkų šokių

Sekite Mus