Vas 12, 2024
231 Views
Komentavimas išjungtas įraše Valymo priemonių naudojimas labai paveikia mūsų bendrą savijautą

Valymo priemonių naudojimas labai paveikia mūsų bendrą savijautą

Written by

Ar manote, kad tai susiję su prieinamomis priemonėmis, kurios dažniausiai yra prekybos centruose per įvairius reklaminius renginius ir išpardavimus? Priešingai, mūsų diskusijos bus sutelktos į valdymo būdus, visiškai nenaudojant tokių įrankių, ir kuriant savo ekologiškus sprendimus, kurie gali supaprastinti namų ruošos darbus.

Mes gyvename pasaulyje, kuriame gausu kenksmingų medžiagų, kurių dalis slapta nukreipta į mūsų gerovę. Tarp šių kenksmingų medžiagų ištakos yra cheminės medžiagos, dažniausiai sutinkamos mūsų namų ūkiuose. Parduotuvėse vyrauja daugybė valymo priemonių su tokiomis etiketėmis kaip „natūralūs“, „ekologiški“, „netoksiški“ ir „nekenksmingi aplinkai“. Tačiau daugeliu atvejų būtina išnagrinėti tokių teiginių teisingumą.

Valymo priemonių naudojimas labai paveikia mūsų bendrą savijautą. Mes pasikliaujame jais, kad išvalytume indus, iš kurių valgome maistą, išvalydami drabužius, kuriuos dėvime glaudžiai liesdamiesi su savo kūnu, ir dezinfekuodami paviršius, su kuriais nuolat liečiamės. Labai svarbu, kad šių kenksmingų medžiagų mūsų namų ūkiuose būtų kuo mažiau. Taigi, perkant bet kokį valymo produktą, įskaitant tuos, kurie reklamuojami kaip ekologiški, būtina kruopščiai išnagrinėti etiketes. Vienintelis būdas užtikrinti, kad nėra kenksmingų komponentų, yra sukurti savo valiklių asortimentą.

Būtina nutraukti žalingą praktiką, kai susiduriame su kenksmingomis buitinėmis cheminėmis medžiagomis. Vietoj to apsvarstykite galimybę naudoti actą ir soda kaip perspektyvias alternatyvas.

Naminiai valymo sprendimai, kuriuos galime sukurti mūsų pačių.

Jei jums trūksta įprastų buitinių valymo priemonių, neskubėkite eiti į parduotuvę. Vietoj to, yra daugybė „pasidaryk pats“ alternatyvų, kurios yra tokios pat veiksmingos, kaip ir parduotuvėje įsigytos kolegos, tačiau turi papildomų privalumų, nes yra natūralūs, netoksiški ir nekenksmingi aplinkai. Be to, pasinaudoję šiomis naminėmis alternatyvomis galėsite išvengti nereikalingų išlaidų.

Prieš išsiurbdami kilimą, gausiai ištepkite paruoštu mišiniu ir leiskite pastovėti kelias valandas. Kepimo soda efektyviai pašalina dulkes ir nešvarumus, o lauro lapai ir gvazdikėliai veikia kaip natūralios antibakterinės medžiagos, palikdamos malonų kvapą. Paruoškite šiuos ingredientus: dvi stiklines sodos, pusę stiklinės kukurūzų miltų, keturis lauro lapus ir šaukštą gvazdikėlių arba cinamono (nebūtina).

Įpilkite acto ir sodos mišinio į tualetą, leiskite jam nusistovėti 15 minučių. Vėliau šiuo tirpalu nuvalykite tualeto paviršių, o po to kruopščiai nuplaukite. Būtiniausios medžiagos: puodelis acto ir pusė puodelio sodos.

Norėdami sukurti audinių minkštiklį, supilkite 1 litrą acto ir įlašinkite 4–5 lašus pageidaujamo eterinio aliejaus. Kruopščiai sumaišykite šiuos komponentus ir supilkite gautą mišinį į sandariai uždarytą stiklainį. Skalbdami įdėkite pusę stiklinės šio tirpalo, kad pajustumėte jo minkštinamąjį poveikį.

Pristatome universalių valymo servetėlių koncepciją – praktišką ir efektyvų sprendimą švarai jūsų namuose palaikyti. Norėdami sukurti šias universalias servetėles, surinkite šiuos ingredientus: sportinius marškinėlius, distiliuotą vandenį, actą ir 15 lašų gaivinančio citrinų eterinio aliejaus. Pradėkite supjaustydami marškinius į mažesnes dalis, kad jos būtų servetėlių pagrindas. Tada tris ketvirtadalius stiklainio atsargiai užpilkite vandeniu, tada įpilkite acto. Padidinkite valymo efektyvumą įlašindami vieną lašą kvapnaus eterinio aliejaus ir galiausiai į stiklainį įdėkite audinio skudurus. Uždarykite indą dangteliu ir patogiai laikykite po kriaukle. Šios nuostabios servetėlės ​​bus būtinos norint lengvai nuvalyti įvairius paviršius, įskaitant stalviršius, plyteles, virykles ir kitus buitinius prietaisus.

Labai efektyvus sprendimas keraminėms plytelėms ir vonioms valyti – lygiomis dalimis sumaišyti soda ir vandenilio peroksidą kartu su nedideliu kiekiu indų ploviklio. Kruopščiai sumaišę ingredientus, gauta pasta užtepkite ant paviršių ir palikite maždaug penkias minutes. Galiausiai nuplaukite tirpalą kempinėle arba šepetėliu. Šis metodas duoda puikių rezultatų išlaikant šių paviršių švarą ir išvaizdą.

Kruopščiai sumaišykite visus šiuos elementus maišymo dubenyje, vėliau gautą mišinį perkelkite į šaldomą indelį. Prieš naudodami šį sprendimą baldams valyti, pasirūpinkite stipriu purtymu, kad pasiektumėte optimalų efektyvumą. Aliejus padeda pamaitinti ir išlaikyti išskirtinę baldų išvaizdą, o actas veikia kaip galinga priemonė nuo dulkių kaupimosi ir paviršiaus atjauninimo. Be to, citrinos ekstraktas veiksmingai kovoja su negražiomis dėmėmis. Pagrindiniai komponentai yra 3/4 puodelio aukščiausios kokybės alyvuogių aliejaus (arba alternatyvaus aliejaus), 1/4 puodelio distiliuoto acto ir arbatinis šaukštelis šviežių citrinų sulčių (išspaustų iš maždaug pusės mažos citrinos).

Turėtume nustoti apsinuodyti toksiškomis buitinėmis cheminėmis medžiagomis, atsižvelgiant į lengvai prieinamas alternatyvas, tokias kaip actas ir soda.

Reikalavimai: viena stiklinė acto, viena stiklinė vandens, eterinis aliejus arba citrusinių vaisių žievelės (geriausia laimo). Sumaišykite visus ingredientus ir supilkite mišinį į indą, jei yra eterinio aliejaus. Jei norite citrinų žieveles, panardinkite jas į actą ir palikite kelias savaites nusistovėti prieš pildami vandenį. Šis stiprus mišinys efektyviai valo kiekvieną virtuvės paviršių, pradedant stalviršiais ir baigiant virtuvės spintelėmis.

Sumaišykite visas sudedamąsias dalis ir supilkite mišinį į patogų purškimo indą. Būtinos sąlygos: indas acto, indas vandens, ketvirtadalis porcijos citrinos sulčių ir eterinio aliejaus užpilas.

Užteks vos keturių šaukštų kepimo sodos. Šis novatoriškas sprendimas puikiai tinka kruopščiam kulinarinių erdvių, buitinės technikos, šaldytuvo valymui ir gaivinimui. Lengvai užtepkite kepimo soda ant nesugadintos kempinės ir švelniai nupoliruokite nurodytus paviršius.

Būtų protinga susilaikyti nuo žalingo buitinės chemijos poveikio. Atsižvelgdami į alternatyvų, tokių kaip actas ir soda, prieinamumą, turime galimybę priimti protingesnius sveikos aplinkos palaikymo būdus.

Šis veiksmingas sprendimas, žinomas kaip stalo dėmių valiklis, reikalauja vienodo kiekio dantų pastos ir kepimo sodos derinio. Jis specialiai sukurtas pašalinti negražias baltas dėmes nuo puodelių ir stiklinių ant įvairių stalo paviršių, išskyrus neapdorotą medieną, lakuotus ar senovinius baldus. Norėdami pasinaudoti šiuo metodu, sudrėkinkite audinį vandeniu ir užtepkite nedidelį kiekį dantų pastos ir kepimo sodos mišinio, švelniai patrinkite pažeistas vietas. Galiausiai naudokite atskirą sausą šluostę, kad paviršius būtų gerai išdžiovintas.

Šis sprendimas puikiai tinka natūralaus akmens paviršių priežiūrai. Užtepkite mišinį ant paviršiaus ir kruopščiai nuplaukite, kad pašalintumėte likusius muilo likučius. Valant marmuro ir granito paviršius būtina susilaikyti nuo acto, citrinų ar kitų oksiduojančių medžiagų, nes jos gali ardyti akmenį. Būtini daiktai: nedidelis kiekis švelnaus skysto indų ploviklio (išskyrus citrinos kvapą), 2 puodeliai drungno vandens.

Sudrėkinkite kempinę actu arba citrinos sultimis ir pabarstykite ant jos nedidelį kiekį druskos. Naudokite šį mišinį žalvario paviršiui valyti, o po to kruopščiai nuplaukite. Nedelsdami nusausinkite paviršių švaria, švelnia šluoste. Reikalingi ingredientai: baltasis actas arba citrinos sultys, valgomoji druska.

Svarbu nepamiršti, kad saugiausia valymo priemonė yra neskiestas vanduo. Daugeliu atvejų visiškai pakanka vandens kartu su mikropluošto šluostėmis. Išnaudojant naudingas mikropluošto savybes, galima efektyviai išvalyti įvairius paviršius. Nepaprastas mikropluošto efektyvumas ypač akivaizdus, ​​kai kalbama apie stiklo ir chromo paviršių valymą.

Article Categories:
Įdomybės

Comments are closed.